فراخوان جذب ایده در حوزه پردازش باند پایه BBU

حمایت‌ها: حمایت و سرمایه گذاری
زمان برگزاری: 20 اسفند تا 10 خرداد 1402
تعداد طرح‌های ارسال‌شده: طرح
 
این رویداد در قالب یک فراخوان به دنبال جذب ایده در حوزه پردازش باند پایه BBU می‌باشد. هدف از این رویداد پیاده سازی پردازش های یک دستگاه BBU نسل 2 و 4 مخابرات میباشد. راه حل هایی که میتوان برای حل این مسئله در نظر گرفت می تواند شامل راهکارهای متفاوتی باشد. در این رویداد برای محدود نکردن شرکت کنندگان مختلف برای استفاده از یک رویکرد خاص روش مشخصی برای پیشبرد ساخت BBU پیشنهاد نمیشود و پیشنهاد دهندگان باید در فاز اول پیشنهادهای خود را متناسب با روش مورد نظر ارائه دهند. بعد از برگزاری فراخوان و جمع آوری طرحها، در مرحله بررسی، روش اجرای تیم ها متناسب با نوع رویکرد آنها ارزیابی میشود. توضیحات تکمیلی پروژه در قالب فایل RFP در مرحله ثبت قابل مطالعه می باشد. این رویداد با حمایت بنیاد ملی نخبگان در دو بخش دانشجویی و سازمانی برگزار می گردد. برگزیدگان این رویداد امتیاز نخبگانی دریافت می نمایند.

فراخوان جذب ایده در حوزه پردازش باند پایه BBU

مجموع جوایز: حمایت و سرمایه گذاری
تعداد شرکت‌کنندگان: نفر
تعداد طرح‌های ارسال‌شده: طرح

جوایز رویداد:

  1. مبلغ نقدی جایزه 1 میلیارد ریال (100 میلیون تومان) است که به ترتیب 50، 30 و 20 میلیون تومان به نفرات اول تا سوم اهدا خواهد شد.
  • به هر کدام از تیم‌های برگزیده تا سقف 3 میلیارد ریال ( 300 میلیون تومان) تحت عنوان گرنت پژوهشی و تامین تجهیزات و زیرساخت و متناسب با طرح پیشنهادی اعطا خواهد شد.
  1.  با توجه به راه‌حل ‌ها و طرح‌های ارائه شده و در صورت تمایل طرفین ( مرکز تحقیق و توسعه همراه اول و ارائه دهنده طرح)، امکان عقد قرارداد جهت توسعه طرح تا رسیدن به محصول تجاری یا خروجی‌های آزمایشگاهی فراهم خواهد بود. بدیهی است موارد مالی این طرح با توجه به نیازهای فنی، زیرساختی، سخت‌افزاری و … و با توافق طرفین معین خواهد شد. لازم به ذکر است که امکان در اختیار قراردادن زیرساخت توسعه سلول‌های مخابراتی از سوی مرکز تحقیق و توسعه همراه اول برای تیم‌های برگزیده وجود خواهد داشت.
  2. فهرست کلیه برگزیدگان رویداد (نفرات تیم‌های اول تا سوم) جهت بهره مندی از امتیازات طرح شهید بابایی به بنیاد ملی نخبگان ارائه خواهد شد. نفرات برگزیده می‌توانند حسب نیاز و با توجه به مزایای طرح یاد شده، از امتیازات این طرح بهره‌مند گردند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید این صفحه را ببینید.

فرصت ارسال طرح تا 10 خرداد 1402 تمدید شد

حامیان

سوالات متداول

آیا راهکار خاصی برای حل مسئله مورد نظر است؟

خیر، شرکت کننده ها میتوانند راهکارهای مختلفی را برای پیشنهاد نامه خود در نظر بگیرند. در مرحله بررسی طرح ها هر طرح متناسب با رویکردی که برای حل مسئله در نظر گرفته است مورد ارزیابی قرار داده می شود.

چه زمان طرح های برگزیده اعلام می شوند؟

2 هفته بعد از اتمام زمان ارسال پیشنهادنامه‌ها

نحوه اطلاع از تیم های برگزیده به چه صورت است؟

بعد از بررسی با تیم‌های برگزیده تماس حاصل می شود.

چه افراد و سازمان‌هایی می‌توانند در رویداد شرکت کنند؟

تمامی افراد، سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند در رویداد شرکت کنند و شرط خاصی برای این مورد وجود ندارد.

آیا برگزیدگان رویداد می‌توانند از مزایای بنیاد ملی نخبگان استفاده کنند؟

برگزیدگان رویداد می‌توانند از مزایای طرح شهید احمدی روشن بنیاد ملی نخبگان بهره مند شوند.

این رویداد چند بخش دارد؟

رویداد در 2 بخش دانشجویی و غیر دانشجویی اعم از شرکت‌ها و سازمان‌ها برگزار می‌گردد، این رویداد توسط بنیاد ملی نخبگان حمایت می‌شود و برگزیدگان این رویداد امتیاز نخبگانی دریافت می‌نمایند.

بازتاب در رسانه‌ها