اطلاعیه شماره ۸: آماده‌سازی برای پیچ دک نهایی بوت کمپ هوش مصنوعی

305 بازیدها۰ نظر

رویداد اختتامیه بوت کمپ هوش مصنوعی در تاریخ ۶ شهریور ماه برگزاری می‌شود.

 

از این رو ضروری است تمامی تیم‌ها در روز یکشنبه ۲۷ مرداد در بین ساعات ۱۵ الی ۱۸ در محل همتک حضور پیدا کنند و پیچ دک اولیه خود را مجددا برای منتورها ارائه نمایند.

همچنین مجددا ضروری است که تمامی تیم‌ها در روز دوشنبه ۴ شهریور در بین ساعات ۱۵ الی ۱۸ برای ارائه پیچ دک نهایی خود برای داوران در محل بوت کمپ حضور پیدا کنند. هدف از این برنامه مشخص شدن ایرادات نهایی است تا تیم‌ها بتوانند در روز پایانی ارائه کامل‌تری داشته باشند.

 

نکته ۱

حضور تمامی تیم‌ها در این دو روز الزامی است. عدم حضور هر تیم در این دو روز به منزله حذف از ادامه بوت کمپ می‌باشد.

نکته ۲

زمان ارائه هر تیم بین ۳ الی ۵ دقیقه می‌باشد. زمان ارائه در رویداد اختتامیه نیز به همین اندازه خواهد بود. لذا ضروری است که تیم‌ها با این میزان زمان تمرین داشته باشند.

نکته ۳

همه تیم‌ها موظف هستند با استفاده از درگاهی که به زودی روی سایت پرابلم فعال می‌شود زمان حضور خود در روزهای ۲۷ مرداد و ۴ شهریور را رزرو کنند.

نکته ۴

ساختار ارائه تیم‌ها در روز ۴ شهریور باید دقیقا مطابق با ارائه پایانی باشد. لذا بهتر است فال ارائه خود را تا روز ۴ شهریور برای پرابلم ارسال کنید. همچنین برای آشنا شدن با ساختار ارائه نهایی به ویدیو‌های آقای آرش سروری و خانم دکتر زرین‌بال مراجعه کنید.


چطور یک پیچ دک جذاب داشته باشیم؟


نکته ۵

این دو رویداد منافاتی با رویداد اختتامیه که در تاریخ ۶ شهریور برگزار می‌شود ندارند و صرفا با هدف آمادگی هر چه بیشتر تیم‌ها برگزار می‌شود.

 

 

یک خبر خوب!

شرکت همتک در تصمیم‌گیری جدید خود اعلام کرده است که علاوه بر دو تیمی که وارد فرآیند شتاب‌دهی همتک می‌شوند، دو تیم دیگر نیز شانس ورود به این فرآیند را دارند. لذا با توجه به این تصمیم به نظر می‌رسد تیم‌هایی که تمرکز خوبی روی طرح‌های خود داشته باشند، امکان ورود به فرآیند را خواهند داشت.