اطلاعیه برگزاری وبینار و ارائه اطلاعات فنی ساختمان

اطلاعیه برگزاری وبینار و ارائه اطلاعات فنی ساختمان

1233 بازیدها۰ نظر

 قابل توجه شرکت کنندگان مسابقه ربات شیشه شوی ساختمان های بلند مرتبه

پس از پیگیری های انجام شده نقشه ها و اطلاعات فنی ساختمان تجاری سازی و فن بازار(ساختمان مورد مسابقه) دریافت شد که در قالب یک فایل در دسترس شرکت کنندگان قرار می گیرد. در فایل مورد نظر جهت استخراج اندازه های مختلف ساختمان علاوه بر نقشه های معماری نقشه های مختلف سازه مجتمع نیز آورده شده است که با مطالعه و تحلیل این نقشه ها، بسیاری از اطلاعات مورد نیاز استخراج می شوند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، در جلسه وبینار  کارشناسان مربوطه آماده پاسخگویی به سوالات شرکت کنندگان خواهند بود.

توجه1: به شرکت کنندگان توصیه می شود که نقشه ها را با دقت بررسی کرده و جزئیات مختلف را مشاهده نمایند. برای مثال ممکن است ابعاد بعضی از شیشه ها در طبقات مختلف، متفاوت باشند که این ابعاد در نقشه ها موجود است.

توجه2: باتوجه به اینکه ممکن است فونت های استفاده شده در نقشه ها برای نرم افزار شما ناشناس بوده و نوشتار به صورت ناخوانا دیده شود، جهت حل این مشکل می توانید محتویات پوشه AutoCAD-Farsi-Font-Collection را در پوشه font نرم افزار Auto CAD خود کپی کنید.

توجه3: پرابلم در نظر دارد جهت پاسخ به تمامی سوالات احتمالی شما در مورد ساختمان مورد نظر یک وبینار با حضور کارشناسان حوزه های برق، مکانیک، معماری و عمران در روز پنج شنبه مورخ 1396/12/17 از ساعت 9:30 الی 12:00 برگزار کند. اطلاعات تکمیلی و شرایط دسترسی به بستر وبینار متعاقبا اعلام می شود.


فایل مورد نظررا از اینجا دانلود کنید:

نقشه های معماری + نقشه های مختلف سازه مجتمع + AutoCAD-Farsi-Font-Collection