گزارش کمپ منتورینگ مسابقه بازیافت و شیرین سازی آب سخت (و لب‌شور) / گزارش تصویری

توسط آذر 25, 1397 فروردین 5ام, 1399 HTDS

طبق برنامه‌ریزی‌های زمانی مسابقه بازیافت و شیرین سازی آب سخت (و لب‌شور)، کمپ منتورینگ این مسابقه در تاریخ 22 آذر ماه 1397 و در محل پالایشگاه شرکت نفت پارس برگزار شد. این برنامه میزبان داوران مسابقه و هم چنین تعدادی از کارشناسان شرکت نفت پارس بود. هجده تیم راه یافته به مرحله دوم مسابقه نیز در این برنامه حضور داشتند.

در بخش ابتدایی برنامه مهندس پرتوی، معاون عملیات شرکت نفت پارس و یکی از داوران مسابقه توضیحاتی را برای حضار ارائه دادند. در ادامه مهندس عشوری، از دیگر داوران مسابقه و مدیر بهینه‌سازی انرژی شرکت نفت پارس به ارائه اطلاعاتی در زمینه سیستم تصفیه آب در این شرکت پرداختند. در نهایت داوران پرسش‌های شرکت‌کنندگان را پاسخ دادند. بخش اول کمپ، با پخش ویدئوی صحبت‌های دکتربازارگان، یکی از داوران مسابقه به پایان رسید.

دربخش دوم برنامه، تیم‌های حاضر در کمپ به اتفاق چند تن از کارشناسان شرکت نفت پارس از سایت پالایشگاه بازدید به عمل آوردند. این بازدید در راستای آشنایی بیشتر با شرایط کار بخش‌های مختلف خصوصا برج‌های خنک‌کننده که آب سخت در فرآیند آن‌ها تولید می‌شود انجام شد.

دربخش پایانی برنامه کمپ، تیم‌ها در فضایی که در نظر گرفته شده بود به بحث و گفت‌گو با داوران و منتورها پرداختند تا برای ارائه طرح‌های مرحله بعدی آماده شوند.

مرحله دوم این مسابقه در تاریخ 24 دی ماه به پایان خواهد رسید. برای اطلاع از برنامه زمانی و همچنین مطالعه اطلاعیه‌های مرتبط به صفحه مسابقه در سایت پرابلم مراجعه کنید.