آیین افتتاحیه مسابقه ربات شیشه شوی برگزار شد

توسط دی 23, 1396 ربات شیشه شوی
گزارش رویداد افتتاحیه مسابقه ربات شیشه شوی

رویداد افتتاحیه مسابقه ربات شیشه شوی در روز پنجشنبه چهاردهم دی ماه در مجتمع “تجاری سازی و فن بازار پارک فناوری پردیس” به مرحله اجرا رسید.

بر اساس اعلام قبلی، مهمانان گرامی بوسیله چند دستگاه خودرو از ایستگاه متروی نوبنیاد تهران به پارک فناوری پردیس منتقل شدند. جمعا یکصد و هشتاد کارت تردد برای اعضای تیم ها و مهمانان، صادر شده بود که در نهایت یکصد و سی نفر مهمان این رویداد شدند. چیزی حدود هفتاد درصد که نشان از استقبال مطلوب مخاطبان از رویداد دارد.

مهمانان پس از پذیرش و اخذ کارت تردد و بن پذیرایی ناهار وارد لابی شده و پس از یک وعده پذیرایی مختصر وارد آمفی تئاتر مجموعه شدند. برنامه با تلاوت قرآن کریم و پخش سرود ملی کشورمان آغاز شد و بعد از آن مجری برنامه ضمن خوشامدگویی به مهمانان مختصری درباره مسابقه ربات شیشه شوی و سامانه نوآوری باز پرابلم توضیح داد.

مسابقه ربات شیشه شوی

نخستین سخنران رویداد جناب آقای مهندس امین مدنی، بنیان گذار سامانه پرابلم بودند که طی سخنانی این سامانه را به طور کامل معرفی و از اهداف و برنامه های آینده رونمایی کردند. نفر بعدی که به عنوان سخنران پشت تریبون رفت جناب آقای مهندس صابری معاون توسعه فناوری پارک فناوری پردیس بودند که به معرفی پارک پرداختند. بعد از سخنان مهندس صابری به شکل   تخصصی تر به موضوع برنامه پرداخته شد. جایی که جناب آقای مهندس حسینی دبیر رویداد پشت تریبون رفته و کلیات روند برگزاری مسابقه را توضیح دادند.

این رویداد دو مهمان ویژه نیز داشت جناب آقای دکتر طالع ماسوله و جناب آقای دکتر مرادی که هردو از بزرگان علم روباتیک کشور محسوب می شوند. در بخش بعد دکتر طالع ماسوله ضمن ارائه توضیحاتی درباره مسابقه قواعد و معیار های داوری را تشریح کردند

افتتاحیه مسابقه ربات شیشه شوی

بخش بعدی جذاب ترین و البته مهم ترین بخش این رویداد بود؛ جایی که آقایان دکتر طالع ماسوله، دکتر مرادی و مهندس حسینی در مقابل اعضای تیم های شرکت کننده قرار گرفتند و به سوالات پرشمار آنها درباره بخش های مختلف مسابقه پاسخ دادند.

رویداد افتتاحیه مسابقه ربات شیشه شوی

بعد از پایان این بخش مهمانان به سمت رستوران جهت صرف ناهار راهنمایی شدند. بعد از صرف ناهار اعضای تیم ها جهت بازدید از ساختمان و بررسی های فنی به پشت بام مجموعه رفتند. در نهایت این رویداد حوالی ساعت 15 به پایان رسید و مهمانان با خودروهای هماهنگ شده از پارک فناوری پردیس به ایستگاه متروی نوبنیاد منتقل شدند.

بیشتر بخوانید: معرفی مسابقه ربات شیشه شوی

فراخوان سرمایه گذاری در حوزه جلبکاطلاعات بیشتر