درباره مانا

مانا از یک جای خالی شروع شد. جای خالی فضای اشتغال بانوان تا بتوانند متناسب با شرایط شخصی خود فعالیت اجتماعی داشته باشند.برای تغییر فضا باید اول خودمان را باور کنیم.دست به دست هم دهیم و با هم شرایطی را مهیا کنیم تا نشان دهیم همه ما با هر مدل زندگی شخصی میتوانیم متناسب با استعداد و مهارتهایمان کسب درآمد داشته و در تحول چرخه اقتصاد نقش داشته باشیم.

درباره مسابقه

مسابقه «چاره بازار» اولین مسابقه بازاریابی و فروش اختصاصی بانوان با پنج دسته محصول مختلف است. در این مسابقه تمرین می‌کنیم و یاد می‌گیریم چطور در چرخه اقتصادی کشور به عنوان یک خانم شاغل،دانشجو و خانه‌دار یا یک خانم حرفه‌ای در این حوزه؛ تاثیرگذارتر و فعال‌تر باشیم. شاید این بار ما هستیم که باید چاره بازار را پیدا کنیم تا رغبت عموم را به سمت محصولات با کیفیت، ارزان‌تر و متناسب نیازهایمان سوق بدهیم.

این مسابقه به سفارش  طراحی شده

جوایز مسابقه

  • 80 میلیون تومان جایره نقدی برای نفرات برگزیده
  • حمایت سرمایه‌گذاران تا سقف 250 میلیون تومان از ایده های برتر 
  • انتقال تجربه‌های افراد موفق در این حوزه و مذاکره با مدیران شرکت‌های برتر
  • آموزش‌های مجازی، کارگاهی، مشاوره و نظارت مربیان در حین مسابقه
  • درآمد ناشی از سود حاصل از فروش برای همه شرکت کنندگان
  • معرفی به موقعیت های شغلی  برتر و مرتبط
  • گواهی معتبر حضور در مسابقه

80 میلیون تومان

 

جایزه نقدی برای تیم های برگزیده

مراحل برگزاری مسابقه

مسابقه چاره بازار با جوایز مادی و معنوی متعددی می‌تواند برای شما بسیار جذاب باشد چون ما به این فکر کردیم که خانم‌های جامعه ما این روزها ایده‌های زیادی دارند که دوست دارند از آن‌ها حمایت بشود، سرمایه گذار جذب کنند؛ یا حتی دوست دارند شغلی داشته باشند که متناسب با زندگی آن‌ها باشد؛ یا به علت برخی مسائل اقتصادی و زندگی دوست دارند درآمد مستقلی داشته باشند. این مسابقه می‌تواند شما را توانمندتر کند تا بتوانید به هر یک از اهدافی که می‌خواهید برسید.
طراحی مسابقه چاره بازار به صورت B2C است؛ یعنی شما با مشتریان نهایی به طور مستقیم در ارتباط هستید. برای شرکت در مسابقه شما تنها در یکی از ۵ دسته؛ آرایشی  و بهداشتی، پوشاک، مصرفی خانوار، آموزشی و اسباب بازی و فناورانه؛ ثبت نام می‌کنید و در ادامه ۵ هفته فرصت دارید تا محصولاتی که در اختیارتان قرار گرفته را بفروشید. حال شما هستید و زمین بازی برای فروش! می‌توانید قبل از فروش و تحویل محصولات به بازاریابی و تبلیغات نیز فکر کنید. تیم طراح کننده مسابقه آموزش‌های مختلفی را در هر بخش برای شما آماده کرده‌اند و به صورت مجازی آموزش‌های لازم را نیز خواهید دید؛ حتی می‌توانید به صورت مستقیم با مربیان ما در تماس باشید. برندگان مسابقه کسانی هستند که بتوانند از شیوه‌های خلاقانه در طول مسابقه استفاده نمایند. اصلی‌ترین معیار ما برای انتخاب برندگان میزان خلاقیت شما در طول روند مسابقه است.
بی شک یکی از جذاب‌ترین بخش‌های هر مسابقه‌ای، جوایز آن است. برندگان مسابقه چاره بازار جمعاً به مبلغ ۸۰ میلیون تومان به صورت نقدی جایزه دریافت خواهند کرد. همچنین تا سقف ۵۰ میلیون تومان از ایده‌های برتر نیز حمایت خواهد شد.
شما با شرکت در این مسابقه می‎توانید از تسهیلات و جوایز دیگری نیز بهره ببرید همچون استفاده از درآمد ناشی از سود حاصل از فروش محصولات موجود در مسابقه برای همه شرکت کنندگان، معرفی شما به موقعیت های شغلی مرتبط، امکان ایجاد همکاری شما با موسسات معتبر در حوزه بازاریابی و فروش، امکان دریافت نمایندگی محصولات مسابقه در شهرستان‌ها، استفاده از آموزش‌های مجازی و کارگاهی و نظارت مربیان در حین مسابقه، آشنایی با تجربیات افراد موفق در این حوزه و مذاکره با مدیران شرکت‌های برتر و گواهی حضور در مسابقه از سوی معاونت علمی ریاست جمهوری است.
تمام تلاش تیم ما، موسسه رشد نوآفرینی مانا با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حمایت مادی ومعنوی از ایده‌های‌نو و افراد خلاق و نوآور و با انگیزه و با تمرکز بر بانوان صاحب ایده یا علاقمند به یادگیری یا متخصص در این حوزه است.

زمان‌بندی مراحل مسابقه

دسته‌های رقابتی

داوران

همراهان

اطلاعیه ها و مطالب مسابقه

راه‌های ارتباط با تیم پشتیبانی مسابقه

شماره تماس ثابت: 40883567-021

شماره تماس موبایل: 09335692697

شبکه های اجتماعی: charebazar@