مسابقه طراحی کمپین بازاریابی نفت پارس، راهی برای خلاقیت و نوآوری در صنعتی پتروشیمی

توسط فروردین 10, 1397 کمپین بازاریابی نفت پارس
مسابقه طراحی کمپین بازاریابی نفت پارس

با گسترش ابزارهای فناوری و ارتباطات، قدرت و دانش مشتریان در خصوص کالا و برندها افزایش یافته است، بنابراین دیگر نمی توان به راحتی در مقابل مشتریان قرار گرفت. خلاقیت، ایده پردازی و برنامه ریزی تنها راه برای افزایش آگاهی از برند و دیده شدن در شرایط کنونی بازارهای رقابتی می باشد. برندها نیاز دارند تا بتوانند به درستی سلایق مشتریان خود را شناسایی کنند، مطابق با علایق آنها محصولات را طراحی کرده و از همه مهم‌تر، به شیوه ای خلاقانه در تبلیغات ظاهر شوند. در مسابقه طراحی کمپین بازاریابی نفت پارس به دنبال رسیدن به بهترین و کارآمدترین ایده ها برای برندینگ و بازاریابیِ محصولات روغن های بنزینی نفت پارس هستیم.

سامانه نوآوری باز پرابلم با همکاری پتروشیمی نفت پارس که یکی از قدیمی‌ترین پتروشیمی های کشور می باشد، مسابقه «طراحی کمپین بازاریابی نفت پارس» را ایجاد کرده اند. برگزارکنندگان مسابقه با دعوت از دانشجویان و فعالین حوزه های بازاریابی و برندینگ انتظار دارند تا بتوانند به ایده های خلاقانه و مناسب جامعه هدف برسند و با اجرای آن، سهم بازار خود را در حوزه ی روغن های بنزینی افزایش دهند. این بازار به دلیل گسترده بودن زنجیره ی تامین آن و تنوع بسیار زیاد محصولات، شرایط ویژه ای را دارد.

امکان ارسال طرح ها در مسابقه طراحی کمپین بازاریابی نفت پارس از 6 فروردین شروع شده و تا تاریخ 10 خرداد ادامه دارد. شرکت کنندگان در قالب تیم های 2 الی 4 نفره میتوانند با دریافت اطلاعات از سایت سامانه نوآوری باز پرابلم، ایده پردازی خود را برای افزایش سهم بازار محصولات نفت پارس آغاز کنند و ایده های خود را به صفحه ی مسابقه ارسال نمایند.

جوایز مختلف برای تیم های برنده ی مسابقه درنظر گرفته شده است. تیم اول جایزه ی 25 میلیون تومانی را کسب خواهد کرد. همچنین این امکان برای تیم اول وجود دارد تا در اجرای کمپین انتخاب شده به عنوان مشاور همراه نفت پارس باشد. تیم دوم جایزه نقدی 15 میلیون تومانی و تیم سوم جایزه ی 10 میلیون تومانی را دریافت خواهد کرد. لازم به ذکر است در بین افراد تیم های برتر امکان کارآموزی و استخدام در نفت پارس موجود می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در مسابقه به ادرس صفحه مسابقه مراجعه کرده یا اینجا کلیک کنید.