اطلاعیه مسابقه ربات شیشه شوی

توسط دی 11, 1396 ربات شیشه شوی
اطلاعیه مسابقه ربات شیشه شوی

سامانه نوآوری باز پرابلم با همکاری پارک فناوری پردیس و معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، مسابقه ربات شیشه شوی ساختمان های بلندمرتبه را با هدف رسیدن به رباتی واقعی جهت نظافت نمای شیشه ای ساختمان ها برگزار می‌کند.


اگر میخواهید در خصوص ربات های شیشه شوی بیشتر بدانید، خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم


این مسابقه در نوع خود اولین مسابقه رباتیک کاربردی در کشور می باشد. مسابقه ای که در تیم برتر میتواند خدمات ربات خود را به مدت 4 سال به پارک فناوری پردیس بفروشد تا ضمن درآمدزایی از ربات خود، سرمایه لازم برای توسعه کسب و کار دانش بنیان خود را تهیه نماید. ما در پرابلم معتقدیم، مسابقه ربات شیشه شوی میتواند نقطه ی شروعی باشد برای سایر مسابقات رباتیک کاربردی در آینده.

مسابقه دو مدل قوانین عمومی و اختصاصی داشته که تیم های شرکت کننده در مسابقه، بایستی حتما آنها را مطالعه کنند. همچنین پرابلم همواره به معیارهای شفاف برای داوری اعتقاد داشته و آن را جزیی از رسالت خود به عنوان یک سامانه نوآوری باز می داند. برای این مسابقه نیز، معیارهای دقیقی تعیین و اعلام شده است تا شرکت کنندگان در جریان چگونگی امتیازدهی قرار بگیرند.

در این مسابقه  از برترین متخصصین حوزه رباتیک کشور دعوت شده تا در جریان مسابقه، راهنمایی های لازم را به تیم ها داشته باشند و داوری نیز کاملا جامع و دقیق صورت گیرد. شنیدن توصیه های داوران مسابقه میتواند تیم ها را با چالش های موجود در مسابقه آشنا کند. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم مصاحبه دو داور مسابقه را از دست ندهید:


مصاحبه با دکتر صادق نژاد، از داوران مسابقه ربات شیشه شوی

ویدئوی مصاحبه با دکتر طالع ماسوله، از داوران مسابقه ربات شیشه شوی


زمانبندی مسابقه و توضیح مراحل مختلف آن نیز اعلام شده و علاقه مندان میتوانند با مراجعه به این لینک آن را مشاهده کنند. همچنین آیین افتتاحیه مسابقه ربات شیشه شوی در روز پنجشنبه در پارک پردیس تهران برگزار خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص مسابقه به اطلاعیه آیین افتتاحیه مسابقه مراجعه کنید.

برای اطلاع بیشتر در خصوص اطلاعیه ها و مسابقات پرابلم پیشنهاد میکنیم در کانال تلگرام پرابلم به نشانی problem_ir@ عضو شوید.

مسابقه ربات شیشه شوی