قوانین عمومی

  1. ثبت‌نام در هر پروژه به منزله مطالعه دقیق سایت، فایل اطلاعات تکمیلی (درصورت وجود) و صفحه حقوق مالکیت فکری در پرابلم می‌باشد. بدیهی است که رعایت تمامی نکات ذکر شده الزامی می‌باشد.

  2. ثبت‌نام در هر پروژه به منزله مطالعه و پذیرفتن قوانین عمومی مسابقات پرابلم می‌باشد.

  3. تیم‌ها تحت هیچ شرایطی به جز در روز کمپ منتورینگ حق تعامل و ارتباط مستقیم با داوران را ندارند و در صورت رخ دادن این اتفاق پرابلم می‌تواند نسبت به حذف تیم خاطی اقدام نماید.

  4. محتوای طرح‌ها و ایده‌های تیم‌­ها بایستی مطابق با قوانین جهموری اسلامی ایران، قوانین پروژه و معیارها و خواسته‌های پروژه باشد، بدیهی است طرح‌ها و ایده‌های ناقض قوانین با تشخیص کمیته داوری حذف خواهند شد.

  5. تیم‌های مورد تایید داوران در هر مرحله، به مرحله بعد راه پیدا می­‌کنند.

  6. پس از تکمیل ثبت‌نام در پروژه هزینه ثبت نام عودت نخواهد شد.

  7. زمان‌بندی اعلام شده پروژه در صورت صلاح­دید داوران و مسئولان اجرایی پروژه تغییر خواهد کرد که در این صورت به اطلاع همه شرکت­‌کنندگان خواهد رسید.

  8. قرارداد عدم افشا و حق مالکیت طرح و ایده‌ها بنا به اقتضای هر مسابقه تدوین و به اطلاع شرکت‌کنندگان خواهد رسید.

  9. کانال­‌های اطلاع‌­رسانی پروژه‌های پرابلم، بلاگ صفحه پروژه و کانال تلگرام به آدرس Problem_ir@ می‌­باشد که اخبار و یا تغییرات احتمالی در زمان‌­بندی و یا شرایط مسابقه از این طریق به شرکت­‌کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.

  10. پاسخ­گویی به سوالات درباره پروژه و بررسی اعتراضات نسبت به مسابقه تنها از طریق اکانت پشتیبانی در تلگرام (Hi_Problem@) و ایمیل پشتیبانی به آدرس Support@problem.ir امکان پذیر خواهد بود. (لازم به ذکر است امکان ارسال طرح‌ها از طریق این راه‌ها امکان‌پذیر نمی‌باشد و تنها از طریق صفحه پروژه و درگاه مخصوص همان پروژه امکان پذیر است.)