قوانین مسابقه توسعه اپلیکیشن آموزش زبان به مدیران

توسط دی 17, 1397 فروردین 5ام, 1399 توسعه اپلیکیشن زبان

 1. ثبت نام در مسابقه به منزله مطالعه دقیق فایل اطلاعات تکمیلی می‌باشد. بدیهی است که رعایت تمامی نکات ذکر شده در این فایل الزامی می‌باشد.
 2. ثبت نام در هر مسابقه به منزله مطالعه و پذیرفتن قوانین عمومی مسابقات پرابلم می‌باشد.
 3. ثبت نام در هر مسابقه به صورت تیمی بوده (حتی افراد حقیقی و حقوقی نیز برای شرکت در مسابقات باید به عنوان یک تیم در مسابقه شرکت کنند).
 4. هر تیم می­بایست یک نماینده داشته باشد و تمامی تعاملات پلتفرم پرابلم با تیم مذکور از طریق نماینده تیم می­باشد.
 5. هر تیم می­بایست یک نام مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران انتخاب نموده و این نام تا انتهای مسابقه غیرقابل تغییر می­باشد.
 6. تیم‌ها تحت هیچ شرایطی به جز در روز کمپ منتورینگ حق تعامل و ارتباط مستقیم با داوران را ندارند و در صورت رخ دادن این اتفاق پرابلم می‌تواند نسبت به حذف تیم خاطی اقدام نماید.
 7. محتوای طرح‌ها و ایده‌های تیم­ها بایستی مطابق با قوانین جهموری اسلامی ایران، قوانین مسابقه و معیارها و خواسته‌های مسابقه باشد، بدیهی است طرح‌ها و ایده‌های ناقض قوانین با تشخیص کمیته داوری حذف خواهند شد.
 8. تیم های مورد تایید داوران در هر مرحله، به مرحله بعد راه پیدا می­کنند.
 9. پس از تکمیل ثبت نام در مسابقه هزینه ثبت نام عودت نخواهد شد.
 10. زمان بندی اعلام شده مسابقه در صورت صلاح­دید داوران و مسئولان اجرایی مسابقه تغییر خواهد کرد که در این صورت به اطلاع همه شرکت­کنندگان خواهد رسید.
 11. قرارداد عدم افشا و حق مالکیت طرح و ایده‌ها بنا به اقتضای هر مسابقه تدوین و به اطلاع شرکت‌کنندگان خواهد رسید.
 12. کانال­های اطلاع­رسانی مسابقات پرابلم، بلاگ صفحه مسابقه و کانال تلگرام به آدرس @Problem_ir می­باشد که اخبار و یا تغییرات احتمالی در زمان­بندی و یا شرایط مسابقه از این طریق به شرکت­کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.
 13. پاسخ­گویی به سوالات درباره مسابقه و بررسی اعتراضات نسبت به مسابقه تنها و تنها از طریق اکانت پشتیبانی در تلگرام (@Hi_Problem) و ایمیل پشتیبانی به آدرس Support@problem.ir امکان پذیر خواهد بود.