قالب ارائه طرح اولیه، مسابقه ربات شیشه شوی

توسط دی 18, 1396 دسته‌بندی نشده
اطلاعیه مسابقه ربات شیشه شوی

بر اساس صحبت های داوران محترم مسابقه ربات شیشه شوی در افتتاحیه این مسابقه، تیم های شرکت کننده بایستی در قالب مشخص، ایده ی خود را برای مرحله اول مسابقه تا 14 اسفند 1396 در سامانه نوآوری باز پرابلم ثبت نماید. قالب درنظر گرفته شده برای تیم ها در ادامه برای دانلود آورده شده است و تیم ها بایستی تمام موارد خواسته شده در قالب ارائه را تکمیل نمایند. قبل از دانلود فایل، لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:

  1. همانطور که داوران در مراسم افتتاحیه تاکید کردند، ارائه ی اطلاعات تکمیلی در مرحله اول در داوری بهتر طرح موثر می باشد. بنابراین هرچه اطلاعات کاملتر باشند، بررسی جامعتر و احتمالا نمره بالاتری به تیم تعلق خواهد گرفت.
  2. در ارائه طرح، الزامی به استفاده از سیستم شبیه سازی خاص یا زبان برنامه نویسی مشخصی نمی باشد و تیم ها میتوانند با هر سیستمی که بتواند بهتر ایده آنها را مدل کند، طرح خود را ارائه دهند.
  3. سامانه پرابلم در اطلاعیه بعدی سیستمی را ایجاد خواهد کرد تا شرکت کنندگان بتوانند فایل های خود را ارسال نمایند. لطفا برای آگاهی از اطلاعیه های بعدی، سایت پرابلم یا کانال تلگرام پرابلم را دنبال فرمایید
  4. شرکت کنندگان محترم میتوانند سوالات و ابهامات خود را با ادرس ایمیل info@problem.ir و یا آی‌دی تلگرام @Hi_problem مطرح نمایند.

برای دانلود قالب ارائه طرح اینجا کلیک کنید