رویداد: نوآوری باز در کسب و کارها

توسط مهر 17, 1397 آبان 22ام, 1400 بلاگ, دسته‌بندی نشده

امروزه نوآوری باز و جمع سپاری دو مفهوم بسیار مهم و کاربردی دنیای نوآوری محسوب می‌شوند؛ مفاهیمی که مدت زیادی از عمر آن‌ها نمی‌گذرد ولی در همین مدت کوتاه توانسته‌اند جایگاه با ارزشی بین کسب و کارها و سازمان‌ها برای خود ایجاد کنند. دنیای تکنولوژی و جهان صنعت امروز با سرعت زیادی دستخوش تغییرات می‌شوند و به دنبال این تغییرات مدیران نیز نیاز به تغییر و به روز شدن را در سازمان خود حس می‌کنند.

استفاده از نوآوری باز سرعت رشد و به روز شدن کسب و کارها را به شدت افزایش می‌دهد. چرا که با استفاده از تفکر جمع و با استفاده از یک فرآیند که بسیار ارزان‌تر از روش‌های سنتی است، کسب و کار را به راهکار مورد نظر می‌رساند. علاوه بر این، استفاده از نوآوری باز یک پایگاه ایده بسیار قوی ایجاد می‌کند که کسب و کار با استفاده از آن می‌تواند به مسیرهای تازه‌ای در توسعه خود دست پیدا کند.

در راستای معرفی مفهوم نوآوری باز در ایران، سامانه نوآوری باز پرابلم «رویداد O.I.day یا روز نوآوری باز» را با موضوعیت نوآوری باز در کسب و کارها در تاریخ  ۲۶ مهرماه در باشگاه کارآفرینی تیوان برگزار می‌کند. دکتر روح اللّه رحمانی، دکتر میرسامان پیشوایی، مهندس کاوه یزدی فرد و مهندس مهرداد زاده حیدری در این رویداد سخنرانی خواهند کرد. هدف از برگزاری این رویداد بررسی و معرفی مفاهیم، تجربیات، روش‌ها، فرصت‌ها و چالش‌های نوآوری باز است. همچنین در این برنامه نمونه‌های موفق و ناموفق استفاده از نوآوری باز در ایران و خارج از ایران نیز مطرح خواهد شد.

برای ثبت نام در این رویداد و همچنین آگاهی از زمان و مکان دقیق آن به لینک زیر مراجعه کنید:

ثبت نام در رویداد نوآوری باز در کسب و کارها

پوستر رویداد O.I.day با موضوعیت نوآوری باز در کسب و کارها

رویداد نوآوری باز در کسب و کارها