رویداد اختتامیه مسابقه طراحی کمپین بازاریابی نفت پارس

توسط تیر 30, 1397 آبان 22ام, 1400 کمپین بازاریابی نفت پارس

مسابقه طراحی کمپین بازاریابی شرکت نفت پارس در روز پنجشنبه 28 تیر 97 و بعد از حدود سه ماه به پایان رسید. دوازده تیم بعد از پشت سر گذاشتن مراحل مقدماتی و آماده سازی به مرحله پایانی راه پیدا کرده بودند و آماده بودند تا طرح‌های خود را در حضور داوران برنامه ارائه دهند. همچنین به دلیل بالا بودن اهمیت این مسابقه برای نفت پارس، مدیرعامل این شرکت و چند نفر از مدیران ارشد نیز در سالن حاضر بودند.

برنامه با توضیحات مجریان درباره روند اجرای کار وشیوه انجام گرفتن ارائه‌ها آغاز شد. از دوازده تیم راه یافته به مرحله نهایی، یازده تیم در سالن حاضر بودند. تیم‌ها در 12 دقیقه و با اولویت‌بندی که توسط قرعه کشی مشخص می‌شد، طرح‌های خود را ارائه می‌دادند. بعد از ارائه هر تیم و با پایان یافتن زمان داوران به اظهار نظر و مطرح کردن سوالاتشان می‌پرداختند. در بین هرکدام از این ارائه‌ها مدیرعامل شرکت نفت پارس درباره حوزه‌های فعالیتی شرکت نفت پارس و شرایطی که دارد توضیحاتی ارائه می‌دادند که به پیشبرد بهتر ارائه‌ها کمک می‌کرد.

بعد از گذشت تقریبا 5 ساعت از شروع برنامه، کار ارائه تیم‌ها به پایان رسید و داوران برای اعلام برنده و امتیازدهی به شور پرداختند. تا زمان اعلام شدن تیم‌های اول تا سوم، تقدیر و تشکری از داوران صورت گرفت. شرکت پرابلم لوح‌های تقدیر و هدیه‌هایی را به رسم یادبود به ایشان تقدیم کرد و هرکدام چند دقیقه‌ای برای افراد حاضر در سالن صحبت کردند.

با مشخص شدن تیم‌های اول تا سوم، هیجان به اوج رسید. نتیجه چند ماه تلاش تیم‌ها در این چند دقیقه مشخص می‌شد. تیم اولیوم که با لباس‌هایی یکدست و یک رنگ در مسابقه نهایی حاضر شده بودند و به نوعی یکپارچگی‌شان را به نمایش می‌گذاشتند به مقام سوم دست پیدا کردند و موفق شدند جایزه ده میلیون تومانی را کسب کنند. تیم پتروکبیر که طرحی جامع و کامل ارائه داده بودند به مقام دوم رسیدند و جایزه پانزده میلیون تومانی را دریافت کردند. و در پایان تیم نشان که یک تیم دو نفره بود موفق شد به مقام اول برسد و جایزه بیست و پنج میلیون تومانی را به دست آورد. همچنین جوایزی از طرف پرابلم به پاس تلاش همگانی به تمامی تیم‌‌ها اهدا شد. نکته‌ی قابل ذکر این است که مدیرعامل شرکت نفت پارس در اوایل برنامه اعلام کردند که به تمامی تیم‌ها جوایزی توسط شرکت نفت پارس اهدا خواهد شد. ایشان همچنین بیان کردند که امکان جذب و استخدام افرادی که با شرایط شرکت همخوانی دارند هم وجود دارد.