اطلاعیه جزییات برگزاری آیین افتتاحیه مسابقه ربات شیشه شوی

توسط دی 13, 1396 ربات شیشه شوی
اطلاعیه مسابقه ربات شیشه شوی

قابل توجه شرکت کنندگان مسابقه ربات شیشه شوی

آیین افتتاحیه مسابقه ربات شیشه شوی ساختمان های بلندمرتبه، روز پنجشنبه 14 دی ماه از ساعت 10 الی 14 در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

به منظور رفاه حال شرکت کنندگان گرامی، سرویس رفت و آمد به پارک پردیس راس ساعت 9 در میدان نوبنیاد برای شرکت کنندگان محترم فراهم می باشد. لذا خواهشمندیم راس ساعت 9 در محل حضور داشته باشید. ( دو مینی‌بوس هیوندای سفید در محل ایستگاه تاکسی میدان نوبنیاد روبروی مترو)

در این رویداد، نماینده سامانه نوآوری باز پرابلم به شرح نوآوری باز و فعالیت های سامانه پرابلم می پردازد. سپس نماینده پارک فناوری پردیس، فعالیت های این پارک را به علاقه مندان تشریح خواهد کرد. در بخش بعدی، مسئولین مسابقه به تشریح چالش های فنی پرداخته و داوران انتظارات خود را از تیم ها در مرحله اول بیان خواهند کرد. همچنین داوران در خصوص فایلی که شرکت کنندگان باید در مرحله اول برای مسابقه ارسال کنند نیز توضیح کاملی ارائه خواهند کرد. بدین ترتیب استاندارند ارسال ایده ی پیشنهادی ربات شیشه شوی مشخص خواهد شد. پس از توضیحات داوران، فرصتی فراهم می شود تا شرکت کنندگان بتوانند سوالات خود را از داوران و مسئولان مسابقه بپرسند و ابهامات خود را برطرف کنند.

در پایان برنامه نیز شرکت کنندگان پس از صرف ناهار میتوانند از ساختمان سراج بازدید کنند و شرایط محیطی ساختمان را به منظور شستوشوی رباتیک بررسی و تحلیل نمایند.