آیین افتتاحیه مسابقه ربات شیشه شوی

توسط دی 8, 1396 ربات شیشه شوی
اطلاعیه مسابقه ربات شیشه شوی

به منظور آشنایی بیشتر شرکت کنندگان با صورت مساله و چالش های پیش رو در مسابقه ربات شیشه شوی ، روز پنجشنبه 14 دی ماه در پارک فناوری پردیس، نشستی برگزار خواهد شد تا جزییات مساله و نکات فنی با حضور داوران به شرکت کنندگان انتقال پیدا کند و همچنین فرصتی فراهم خواهد شد تا تیم های شرکت کننده در مسابقه، از ساختمانی که ربات های آنها بایستی در مراحله پایانی در آن تست شوند، بازدید نمایند.
در ابتدا صورت مساله مسابقه ربات شیشه شوی به طور کامل و جامع تشریح خواهد شد و با ارائه دید کلی به شرکت کنندگان آنها را با انتظارات داوران مسابقه آشنا خواهیم کرد. سپس مدیران سامانه نوآوری باز پرابلم و نماینده ای از پارک فناوری پردیس به شرح فعالیت های خود خواهند پرداخت.
در این رویداد، نماینده تیم داوری، در خصوص فایلی که شرکت کنندگان در مرحله اول باید آن را ارسال کنند و همچنین معیارهای داوری، توضیحاتی ارائه خواند نمود.
در پایان رویداد نیز زمانی برای پرسش و پاسخ شرکت کنندگان و داوران اختصاص داده شده تا ابهامات خود را برطرف کنند. همچنین امکان بازدید از ساختمان برج فناوری پردیس فرآهم شده تا تیم ها بتوانند از نزدیک چالش شست وشوی ساختمان توسط ربات را مشاهده کنند. لازم به ذکر است سرویس رفت و آمد برای شرکت کنندگان تا پارک پردیس فرآهم می شود. زمان دقیق حرکت سرویس ها، در روز سه شنبه به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

زمان: پنجشنبه 14 دی ماه از ساعت 10 الی 14
مکان: تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس
حضور حداقل یک نفر از هر تیم برای دریافت اطلاعات و آگاهی از معیارهای داوری الزامی می باشد.


در مورد مسابقه ربات شیشه شوی بیشتر بدانید:

مصاحبه با دکتر صادق نژاد از داوران مسابقه ربات شیشه شوی

مصاحبه با دکتر طالع ماسوله از داوران مسابقه ربات شیشه شوی