اطلاعیه عضویت در گروه تلگرام + زمانبندی جدید مسابقه

تیم های حاضر در مسابقه الگوریتم پیش بینی قیمت سهام

همون طور که در جریان هستید آماده سازی سامانه بارگذاری نتایج و مشاهده امتیاز کمی طول کشید و در نتیجه زمان شما برای ارزیابی کم تر از حد انتظار شد. علاوه بر اون، مشکلاتی برای سرور ما پیش اومد و این سامانه دچار اختلال شد که از همراهی و صبر شما نهایت تشکر رو داریم و تیم پرابلم بابت این مشکلات از تک تک شما دوستان عذرخواهی میکنه.
با توجه به موارد بالا و بررسی نتایج الگوریتم‌ها توسط داوران، تیم داوران مسابقه و پرابلم تصمیمات زیر رو جهت جبران مشکلات پیش آمده و بهتر شدن بیش از پیش مسابقه در نظر گرفته اند:

1- زمان بندی مسابقه یک ماه تمدید خواهد شد ( یعنی شیفت داده میشه ) بنابراین تمام زمان های اعلام شده در جدول زمانی مسابقه یک ماه جا به جا خواهد شد و تایم لاین جدید منتشر میشه.

2-با توجه به درخواست های تیم ها برای ارتباط مستقیم با داوران و تیم فنی و همچنین هم افزایی بیشتر تصمیم گرفتیم یک گروه تلگرامی داشته باشیم تا یک سری نکات فنی و کلیدی رو داور محترم به اطلاع برسونن و هم چنین محفلی باشه برای بهبود الگوریتم ها و در نتیجه موفقیت در مسابقه.

-لینک گروه تلگرامی به تیم هایی که در سامانه بارگذاری نتایج فعال بودند ایمیل شده
-تمام اعضای تیم های فعال میتونن در گروه عضو بشن
-تیم هایی که هنوز نتیجه ای بارگذاری نکردن هم پیشنهاد می کنیم حتما عضو بشن، نکاتی که داورا مطرح می کنن تا حد قابل قبولی الگوریتم شما رو بهبود میده، برای دریافت لینک به @Hi_problem در تلگرام پیام بدید.