اطلاعیه شماره 3: گزارش روند و ارزیابی فراخوان سرمایه گذاری در حوزه جلبک

همانطور که می‌دانید، فرایند شرکت در این فراخوان با ارسال طرح در مرداد و شهریور 1399 آغاز شد و تا اواخر شهریور ادامه پیدا کرد. 163 طرح برای این فراخوان ارسال گردید. بعد از جمع‌آوری طرح‌ها، روند ارزیابی و غربالگری طبق چارچوب‌هایی مشخص انجام گرفت و طرح‌ها در سه سطح (گرید) متفاوت تقسیم‌بندی شدند و ادامه روند ارزیابی بر اساس این سطح‌بندی صورت گرفت.

ارزیابی و داوری طرح‌های سطح اول در تاریخ 14 آبان 1399 و به صورت وبینار انجام گرفت. طی این رویداد داوری، نمایندگان طرح‌های سطح اول به صورت آنلاین در مقابل تیم داوری در خصوص شرایط، ویژگی‌ها و خصوصیات طرح‌های خود ارائه‌ای انجام دادند . این وبینار  در حدود 8 ساعت به طول انجامید و تمامی پروتکل‌های بهداشتی نیز رعایت شد. نتایج این داوری به شرح زیر می‌باشد. طرح‌هایی که در جدول زیر اعلام می‌شوند به عنوان طرح‌های برتر شناخته خواهند شد و برای رویداد پایانی ارائه‌ای در مقابل سرمایه‌گذاران و نمایندگان صنایع مرتبط خواهند داشت.

نام نمایندهشماره طرح
آقای آرش معصومیطرح شماره 7
آقای وحید محمدیطرح شماره 39
خانم سیده مهدیه خرازیطرح شماره 44
آقای حبیب الله رمضان‌زادهطرح شماره 47
خانم ندا سلطانیطرح شماره 53
خانم جلوه سهرابی‌پورطرح شماره 55
آقای حسین خانجانیطرح شماره 62
خانم ندا مهرآورطرح شماره 92
خانم نرگس ابدالیطرح شماره 129
آقای بهروز زارعی‌دارکیطرح شماره 130
آقای میلاد قهرمانیطرح شماره 131

در ادامه روند این فراخوان، رویدادی برگزار خواهد شد که طی آن طرح‌های برتر در حضور سرمایه‌گذاران و شرکت‌های مرتبط این حوزه، ویژگی‌ها و مشخصات طرح‌های خود را ارائه می‌دهند و در نهایت طرح‌هایی که مورد توجه قرار بگیرند شانس عقد قرارداد و جذب سرمایه را خواهند داشت.

حال اما با توجه به شرایط حاکم بر کشور و محدودیت‌هایی که کرونا برای همه ارگان‌ها و سازمان‌ها ایجاد کرده، به دنبال پیدا کردن بهترین زمان برای برگزاری هستیم تا بتوانیم در شرایطی هرچه بهتر و ایمن‌تر این برنامه را اجرا نماییم. در همین راستا از شما دعوت می‌کنیم تا برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع اخبار آتی در این زمینه، پرابلم را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.