اطلاعیه شماره 3: گزارش روند و ارزیابی فراخوان سرمایه گذاری در حوزه جلبک

توسط آبان 28, 1399 آبان 22ام, 1400 فراخوان سرمایه گذاری در حوزه جلبک

همانطور که می‌دانید، فرایند شرکت در این فراخوان با ارسال طرح در مرداد و شهریور 1399 آغاز شد و تا اواخر شهریور ادامه پیدا کرد. 163 طرح برای این فراخوان ارسال گردید. بعد از جمع‌آوری طرح‌ها، روند ارزیابی و غربالگری طبق چارچوب‌هایی مشخص انجام گرفت و طرح‌ها در سه سطح (گرید) متفاوت تقسیم‌بندی شدند و ادامه روند ارزیابی بر اساس این سطح‌بندی صورت گرفت.

ارزیابی و داوری طرح‌های سطح اول در تاریخ 14 آبان 1399 و به صورت وبینار انجام گرفت. طی این رویداد داوری، نمایندگان طرح‌های سطح اول به صورت آنلاین در مقابل تیم داوری در خصوص شرایط، ویژگی‌ها و خصوصیات طرح‌های خود ارائه‌ای انجام دادند . این وبینار  در حدود 8 ساعت به طول انجامید و تمامی پروتکل‌های بهداشتی نیز رعایت شد. نتایج این داوری به شرح زیر می‌باشد. طرح‌هایی که در جدول زیر اعلام می‌شوند به عنوان طرح‌های برتر شناخته خواهند شد و برای رویداد پایانی ارائه‌ای در مقابل سرمایه‌گذاران و نمایندگان صنایع مرتبط خواهند داشت.

نام نماینده شماره طرح
آقای آرش معصومی طرح شماره 7
آقای وحید محمدی طرح شماره 39
خانم سیده مهدیه خرازی طرح شماره 44
آقای حبیب الله رمضان‌زاده طرح شماره 47
خانم ندا سلطانی طرح شماره 53
خانم جلوه سهرابی‌پور طرح شماره 55
آقای حسین خانجانی طرح شماره 62
خانم ندا مهرآور طرح شماره 92
خانم نرگس ابدالی طرح شماره 129
آقای بهروز زارعی‌دارکی طرح شماره 130
آقای میلاد قهرمانی طرح شماره 131

در ادامه روند این فراخوان، رویدادی برگزار خواهد شد که طی آن طرح‌های برتر در حضور سرمایه‌گذاران و شرکت‌های مرتبط این حوزه، ویژگی‌ها و مشخصات طرح‌های خود را ارائه می‌دهند و در نهایت طرح‌هایی که مورد توجه قرار بگیرند شانس عقد قرارداد و جذب سرمایه را خواهند داشت.

حال اما با توجه به شرایط حاکم بر کشور و محدودیت‌هایی که کرونا برای همه ارگان‌ها و سازمان‌ها ایجاد کرده، به دنبال پیدا کردن بهترین زمان برای برگزاری هستیم تا بتوانیم در شرایطی هرچه بهتر و ایمن‌تر این برنامه را اجرا نماییم. در همین راستا از شما دعوت می‌کنیم تا برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع اخبار آتی در این زمینه، پرابلم را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.