اطلاعیه شماره ۳:‌ اعلام نتایج مرحله اول مسابقه توسعه اپلیکیشن آموزش زبان به مدیران

توسط اسفند 28, 1397 آبان 22ام, 1400 توسعه اپلیکیشن زبان

با تشکر از شرکت‌کنندگان مسابقه توسعه اپلیکیشن آموزش زبان به مدیران، به اطلاع می‌رساند طرح‌های ارسالی در مرحله اول مسابقه توسط تیم داوری براساس جدول معیارهایی که در فایل اطلاعات تکمیلی ذکر شده است بررسی گردید و در نهایت 19 تیم مجوز حضور در مرحله بعد را پیدا خواهند کرد. تمام طرح‌ها با دقت بالا بررسی و براساس جمع امتیازات دریافتی از هر بخش، تیم‌های برتر انتخاب شدند (در هر بخش 100 امتیاز و در مجموع 400 امتیاز). اسامی (بر اساس حروف الفبا) کلیه تیم‌های راه یافته به مرحله بعد به شرح زیر می‌باشد:

همچنین به اطلاع می‌رساند لینک فیلم‌های آموزشی بخش آموزش زبان و انگیجمنت (گیمیفیکیشن) به زودی از طریق حساب کاربری نمایندگان تیم‌ها و ایمیل برای نماینده تیم‌ها ارسال خواهد شد و گفتنی است طبق روال مرحله گذشته نیز فایل تمپلیتی برای ارسال مستندات خواسته شده در این مرحله (علاوه بر نسخه دموی اپلیکیشن) در اختیار راه یافتگان قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که تیم‌ها میتوانند سوالات خود را از طریق ایمیل پشتیبانی (support@problem.ir) و پشتیبانی کانال تلگرام (@Hi_problem) مطرح نمایند.
در نهایت ضمن عرض خسته نباشید مجدد خدمت تیم‌هایی که نتوانسته‌اند به مرحله بعد راه یابند با آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان، به اطلاع آن‌ها می‌رساند برای اطلاع از امتیاز خود (به تفکیک هر بخش) فقط می‌توانند از طریق ایمیل پشتیبانی و یا اکانت پشتیبانی کانال تلگرام و حداکثر تا ساعت 18 چهارشنبه 29 اسفند در خواست خود را با ذکر نام تیم و نام نماینده تیم مطرح نمایند.