اطلاعیه شماره ۱: اعلام نتایج بوت کمپ هوش مصنوعی

توسط تیر 5, 1398 فروردین 5ام, 1399 بوت کمپ هوش مصنوعی
اطلاعیه شماره 1

قابل توجه داوطلبان حضور در بوت کمپ هوش مصنوعی؛ 

با پایان یافتن فرآیند بررسی اطلاعات داوطلبان حضور در بوت کمپ، اسامی کسانی که واجد شرایط شرکت در این رویداد هستند مشخص شده است. به تمامی این افراد ایمیلی  حاوی تأیید انتخابشان ارسال شده است.

 

نکته ۱: مختص ثبت نام‌های تیمی

افرادی که به صورت تیمی ثبت نام کرده‌اند لازم است بدانند که انتخاب شدن یک نفر از تیم، به منزله انتخاب شدن تمامی افراد تیم نیست. لذا لازم است هر عضوی از تیم که ایمیل انتخاب شدن را دریافت کرده است، به صورت مجزا حضور خود را تأیید کند.

 

نکته ۲:‌ بسیار مهم

لازم است تمامی افرادی که ایمیل انتخاب شدن را دریافت کرده‌اند به لینک زیر مراجعه کرده و با پر کردن فرم تأییدیه، حضور خود در بوت کمپ هوش مصنوعی که در تاریخ ۱۳ و ۱۴ تیر ماه برگزار می‌شود را تأیید کنند.

لازم به ذکر است افرادی که این فرم را پر نکنند، نمی‌توانند در روز بوت کمپ حضور داشته باشند. عدم پر کردن این فرم به منزله انصراف از حضور در بوت کمپ می‌باشد.

خواهش‌مندیم فقط کسانی که ایمیل انتخاب شدن برای بوت کمپ را دریافت کرده‌اند فرم زیر را پر کنند.

 

نکته ۳: اطلاعات

لازم است در پر کردن فرم زیر از اطلاعاتی که در ابتدای ثبت نام وارد کرده‌اید استفاده کنید. در غیر این صورت بعد از بررسی‌ها حضور شما تأیید نخواهد شد.

 

نکته ۴: زمان تأیید

لازم به ذکر است فقط تا روز یکشنبه مورخ ۹ تیر ۱۳۹۸ فرصت دارید تا حضور خود را در بوت کمپ تأیید کنید.

 

نکته ۵: زمان و مکان برگزاری بوت کمپ

بوت کمپ هوش مصنوعی در تاریخ ۱۳ و ۱۴ تیر و در مکان «کارخانه نوآوری فضای کار اشتراکی زاویه» و از ساعت ۸ الی ۲۰ برگزار خواهد شد. زمان‌بندی دقیق این رویداد در اطلاعیه بعدی منتشر خواهد شد.